Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja THERMALTRONICS Versio ESD Juotinvarusteiden käyttö BGA-regeneraatio Juotinvarusteiden käyttö juoton poisto Juotinvarusteiden käyttö piirilevyn lämmittäminen ennen komponenttien... Lue lisää
425,06 €(Sis.alv)
338,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TMT-PH200
- Paino: 2.78 kg
- Teho: 600W
- Valmistaja: THERMALTRONICS
- Massa: 2.1kg
- Virtalähteen jännite: 220...240V AC
- Sovelletun näytön laji: LED
- Sovelletun näytön laji: LED 3 numeroa
- Versio: ESD
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LÄMMITIN - 600W - 130X130MM - 220÷240VAC - 100÷380°C - ESD - NÄYTTÖ: LED TMT-PH200
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | THERMALTRONICS |
| Versio | ESD |
| Juotinvarusteiden käyttö | BGA-regeneraatio |
| Juotinvarusteiden käyttö | juoton poisto |
| Juotinvarusteiden käyttö | piirilevyn lämmittäminen ennen komponenttien asennusta ja irrottamista |
| Liittimet maalle | Euroopassa |
| Laitteen tyyppi | lämmitin |
| Näytön tyyppi | LED |
| Laitteen mitat | 220x73x250mm |
| Työtilan mitat | 130x130mm |
| Levyn maksimimitat | 140x185mm |
| Teho | 600W |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Lämpötilasäätöalue | 100...380°C |
| Juotinvarusteiden ominaisuudet | hyvä lämpötilan vakautus |
| Juotinvarusteiden ominaisuudet | kuumailman annetun ja todellisen lämpötilan ilmaisin |
| Juotinvarusteiden ominaisuudet | kvartsilämmittimet |
| Näyttöparametrit | 3 numeroa |
| Lämpötilan säätö | analoginen |
| Lämpötilan säätö | kiertonupilla |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista