Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja METCAL Laitteen tyyppi lämmitin Juotinvarusteiden ominaisuudet pystyy muistamaan 50 lämpötilaprofiiliä Lämpötilasäätöalue 25...400°C Laitteen mitat 203x330x76mm Teho 1,2kW... Lue lisää
4135,65 €(Sis.alv)
3295,34 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PCT-1000
- Paino: 5.01 kg
- Teho: 1,2kW
- Valmistaja: METCAL
- Standardivarustus: K-tyypin termopari x2
- Standardivarustus: pedaali
- Virtalähteen jännite: 100...240V AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LÄMMITIN - 1,2KW - 100÷240VAC - 25÷400°C - 203X330X76MM - 538L/MIN PCT-1000
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | METCAL |
| Laitteen tyyppi | lämmitin |
| Juotinvarusteiden ominaisuudet | pystyy muistamaan 50 lämpötilaprofiiliä |
| Lämpötilasäätöalue | 25...400°C |
| Laitteen mitat | 203x330x76mm |
| Teho | 1,2kW |
| Virtalähteen jännite | 100...240V AC |
| Ilmavirtaus | 538l/min |
| Standardivarustus | K-tyypin termopari x2 |
| Standardivarustus | pedaali |
| Juotinvarusteiden käyttö | piirilevyn lämmittäminen ennen komponenttien asennusta ja irrottamista |
| Liittimet maalle | Euroopassa |
| Liittimet maalle | Iso-Britannia |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista