- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote





Valmistaja OKDO Kotelon väri musta Kotelon tyyppi tietokoneelle Z-mitta 39mm X-mitta 81mm Y-mitta 106mm Kotelon materiaali teräs Yhteensopivat tuotteet JETSON-NANO-2GB-W Yhteensopivat tuotteet... Lue lisää
30,45 €(Sis.alv)
24,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: OKDO-2130261
- Paino: 0.27 kg
- Kotelon väri: musta
- Kotelon materiaali: teräs
- Valmistaja: OKDO
- Kotelon tyyppi: tietokoneelle
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | OKDO |
| Kotelon väri | musta |
| Kotelon tyyppi | tietokoneelle |
| Z-mitta | 39mm |
| X-mitta | 81mm |
| Y-mitta | 106mm |
| Kotelon materiaali | teräs |
| Yhteensopivat tuotteet | JETSON-NANO-2GB-W |
| Yhteensopivat tuotteet | JETSON-NANO-4GB-V2 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €