- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja KKSB Kotelon tyyppi tietokoneelle Versio kiinnikkeellä X-mitta 68mm Y-mitta 93mm Z-mitta 45mm Kotelon materiaali teräs Kotelon väri musta Yhteensopivat tuotteet BEAGLE-BLK-C... Lue lisää
42,34 €(Sis.alv)
33,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KKSB-2024899
- Paino: 0.23 kg
- Kotelon väri: musta
- Kotelon materiaali: teräs
- Valmistaja: KKSB
- Versio: kiinnikkeellä
- Kotelon tyyppi: tietokoneelle
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LAITEKOTELO - TERÄS - MUSTA - X: 68MM - Y: 93MM - Z: 45MM 202-4899
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KKSB |
| Kotelon tyyppi | tietokoneelle |
| Versio | kiinnikkeellä |
| X-mitta | 68mm |
| Y-mitta | 93mm |
| Z-mitta | 45mm |
| Kotelon materiaali | teräs |
| Kotelon väri | musta |
| Yhteensopivat tuotteet | BEAGLE-BLK-C |
| Yhteensopivat tuotteet | BEAGLEBOARD-AI |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista