- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja ARGON Kotelon tyyppi tietokoneelle Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja Raspberry Pi 4 B Kotelon väri harma Kannen väri harma Yhteensopivat tuotteet RPI-4B-4G Yhteensopivat tuotteet... Lue lisää
37,21 €(Sis.alv)
29,65 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ARG-15392
- Paino: 0.11 kg
- Kotelon väri: harma
- Kotelon materiaali: alumiini
- Valmistaja: ARGON
- Kotelon tyyppi: tietokoneelle
- Tilattavissa 15 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ARGON |
| Kotelon tyyppi | tietokoneelle |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Raspberry Pi 4 B |
| Kotelon väri | harma |
| Kannen väri | harma |
| Yhteensopivat tuotteet | RPI-4B-4G |
| Yhteensopivat tuotteet | RPI-4B-8G |
| Z-mitta | 27,5mm |
| X-mitta | 71,5mm |
| Y-mitta | 95,3mm |
| Kotelon materiaali | alumiini |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €