- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja TAKACHI Kotelon tyyppi paneeli Tuotantosarja PF X-mitta 175mm Y-mitta 120mm Z-mitta 35mm Kotelon materiaali ABS Kotelon väri tummanharmaa Tiivistysluokka IP40 Syttyvyysluokka UL94V-0... Lue lisää
34,87 €(Sis.alv)
27,79 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TKC-PF18-4-12D
- Paino: 0.2 kg
- Tiivistysluokka: IP40
- Kotelon väri: tummanharmaa
- Kotelon materiaali: ABS
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: TAKACHI
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Tuotantosarja: PF
- Kotelon tyyppi: paneeli
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TAKACHI |
| Kotelon tyyppi | paneeli |
| Tuotantosarja | PF |
| X-mitta | 175mm |
| Y-mitta | 120mm |
| Z-mitta | 35mm |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kotelon väri | tummanharmaa |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €