- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja AAEON Kotelon tyyppi tietokoneelle Yhteensopivat tuotteet UP-CHT01-A10-0232 Yhteensopivat tuotteet UP-CHT01-A10-0432 Yhteensopivat tuotteet UP-CHT01-A10-0464 Kotelon materiaali alumiini... Lue lisää
133,36 €(Sis.alv)
106,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: UP-GWS01-A10-0001
- Paino: 0.49 kg
- Kotelon väri: musta
- Kotelon materiaali: alumiini
- Valmistaja: AAEON
- Kotelon tyyppi: tietokoneelle
- Setin sisältö: kahva
- Tilattavissa 17 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AAEON |
| Kotelon tyyppi | tietokoneelle |
| Yhteensopivat tuotteet | UP-CHT01-A10-0232 |
| Yhteensopivat tuotteet | UP-CHT01-A10-0432 |
| Yhteensopivat tuotteet | UP-CHT01-A10-0464 |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Kotelon väri | musta |
| X-mitta | 91mm |
| Y-mitta | 95mm |
| Z-mitta | 37mm |
| Setin sisältö | kahva |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
