
MUELLER ELECTRIC
MITTAUSJOHTO - 15A - BANAANIPISTOKE 4MM,MOLEMMIN PUOLIN - MUSTA
BU-PB18-0
Tuotekoodi: BU-PB18-0
15,87 €(Sis.alv)
12,64 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | PEAKTECH |
| Virtalähde laji | AC/DC |
| Virtalähde laji | monikanavainen |
| Virtalähde laji | säädettävä |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | virtajohto |
| Laboratoriovirtalähteen tyyppi | standardi |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Suojaus | ylivirtasuojaus OCP |
| Lähtövirta | 0...5A |
| Lähtöjännite | 1...15V AC |
| Lähtöjännite | 1...15V DC |
| Koot | 170x166x286mm |
| Kanavien luku | 2 |
| Suurin teho | 75W |
| Virtalähteen jännite | 100...240V AC |



























































