
STÄUBLI
LABORATORIOBANAANILIITIN 4MM - ADAPTERI - 32A - HARMAA - NIKKELÖITY
24.0161-28
Tuotekoodi: A-SLK4-N-28
8,28 €(Sis.alv)
6,59 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | STÄUBLI |
| Väri | valkoinen |
| Asennus | juotettu |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Liitin | pistoke |
| Max. johdon halkaisija | 2,5mm2 |
| Nimellisjännite | 30V AC |
| Nimellisjännite | 60V DC |
| Nimellisvirta | 32A |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |
| Liittimen malli | eristämätön |



























































