
AMASS Connectors
BANAANILIITIN 4MM - PISTORASIA - 32A - ERISTÄMÄTÖN - 1,2MOHM - 12AWG
GC4010-F
Tuotekoodi: GC4010-F
6,88 €(Sis.alv)
5,48 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | STÄUBLI |
| Asennus | ruuvattu |
| Liitin | pistoke |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |
| Nimellisvirta | 19A |
| Nimellisvirta | 32A |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-30-20 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-30-21 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-30-22 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-30-23 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-30-24 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-30-25 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-30-26 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-30-27 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-30-28 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-30-29 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-39-20 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-39-21 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-39-22 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-39-23 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-39-24 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-39-25 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-39-26 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-39-27 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-39-28 |
| Yhteensopivat tuotteet | KT-L-4-39-29 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-30-20 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-30-21 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-30-22 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-30-23 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-30-24 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-30-25 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-30-26 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-30-27 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-30-28 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-30-29 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-39-20 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-39-21 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-39-22 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-39-23 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-39-24 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-39-25 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-39-26 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-39-27 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-39-28 |
| Yhteensopivat tuotteet | LM-4N-39-29 |
| Nimellisjännite | 30V AC |
| Nimellisjännite | 60V DC |



























































