
SCHÜTZINGER
BANAANILIITIN 4MM - 16A - 30VAC - 60VDC - MUSTA - NIKKELÖITY - PURISTUS
BRBU 7924 L NI / SW
Tuotekoodi: BRBU7924LNI-SW
8,52 €(Sis.alv)
6,79 €(alv 0%)
Tilattavissa 46 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | HIRSCHMANN T&M |
| Liittimen malli | eristämätön |
| Asennus | ruuvattu |
| Väri | punainen |
| Liitin | pistoke |
| Tuotantosarja | VON 20 |
| Max. johdon halkaisija | 1,5mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 3mohm |
| Johdon koko | 2,5AWG |
| Nimellisvirta | 16A |
| Nimellisjännite | 60V DC |
| Engineering PN | 930046101 |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |




















