
CLIFF
LABORATORIOBANAANILIITIN 4MM - PISTORASIA - 30A - AUKKO: Ø12,7MM
CL159701
Tuotekoodi: CL159701
11,25 €(Sis.alv)
8,96 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HIRSCHMANN T&M |
| Liitin | pistoke |
| Tuotantosarja | SLS 10 B |
| Nimellisjännite | 60V DC |
| Väri | sininen |
| Liittimen malli | eristetyt |
| Asennus | johtoon |
| Asennus | juotettu |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Toimintalämpötila | -25...80°C |
| Max. johdon halkaisija | 2,5mm2 |
| Max. liitoksen resistanssi | 5mohm |
| Nimellisvirta | 30A |
| Engineering PN | 931824102 |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |



























