
SCHÜTZINGER
BANAANILIITIN 4MM - 16A - 30VAC - 60VDC - MUSTA - NIKKELÖITY - PURISTUS
BRBU 7924 L NI / SW
Tuotekoodi: BRBU7924LNI-SW
8,52 €(Sis.alv)
6,79 €(alv 0%)
Tilattavissa 46 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SCHÜTZINGER |
| Liittimen malli | eristämätön |
| Asennus | johtoon |
| Asennus | pistorasia 4 mm |
| Väri | punainen |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Liitin | pistoke |
| Eristyksen materiaali | polyamidi |
| Toimintalämpötila | -25...80°C |
| Kokonaispituus | 66,9mm |
| Nimellisvirta | 16A |
| Nimellisjännite | 30V AC |
| Nimellisjännite | 60V DC |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |
| Yhteensopivat tuotteet | BRBU7924LNI-RT |
| Yhteensopivat tuotteet | BRBU7924LNI-SW |



















