- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LAAJENNUSLEVY - QUECTEL M66F - IOT - PROTOTYYPPIPIIRILEVY - GSM/GPRS
HNANOGSM108#UFL




Valmistaja R&D SOFTWARE SOLUTIONS Setin sisältö prototyyppipiirilevy Komponentit Quectel M66F Koot 31,75x29,46mm Kaista 850MHz Kaista 900MHz Kaista 1,8GHz Kaista 1,9GHz Liitäntä UART Liitäntä... Lue lisää
64,79 €(Sis.alv)
51,62 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HNANOGSM108-UFL
- Paino: 6.7 g
- Valmistaja: R&D SOFTWARE SOLUTIONS
- Sovellus: IoT
- Koot: 31,75x29,46mm
- Moduulin laji: GSM/GPRS
- Setin sisältö: prototyyppipiirilevy
- Liittimen laji: SIM
- Liittimen laji: USB B micro
- Liittimen laji: koukku-
- Liittimen laji: U.FL x2
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LAAJENNUSLEVY - QUECTEL M66F - IOT - PROTOTYYPPIPIIRILEVY - GSM/GPRS HNANOGSM108#UFL
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | R&D SOFTWARE SOLUTIONS |
| Setin sisältö | prototyyppipiirilevy |
| Komponentit | Quectel M66F |
| Koot | 31,75x29,46mm |
| Kaista | 850MHz |
| Kaista | 900MHz |
| Kaista | 1,8GHz |
| Kaista | 1,9GHz |
| Liitäntä | UART |
| Liitäntä | USB |
| Moduulin laji | GSM/GPRS |
| Sovellus | IoT |
| Liittimen laji | koukku- |
| Liittimen laji | SIM |
| Liittimen laji | U.FL x2 |
| Liittimen laji | USB B micro |
| Käynnistyspiirisettien lisävarusteiden malli | laajennuslevy |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista