- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja R&D SOFTWARE SOLUTIONS Moduulin laji GSM/GPRS Sovellus M2M Liitin Jack 3,5mm x2 Liitin microSD Liitin piikki-pistorasia Liitin SIM x2 Liitin U.FL Liitin USB B micro Käynnistyspiirisettien... Lue lisää
89,27 €(Sis.alv)
71,13 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AGSM2105-BAP
- Paino: 30.6 g
- Liitin: microSD
- Liitin: SIM x2
- Liitin: Jack 3,5mm x2
- Liitin: piikki-pistorasia
- Liitin: USB B micro
- Liitin: U.FL
- Valmistaja: R&D SOFTWARE SOLUTIONS
- Sovellus: M2M
- Koot: 84x53,3mm
- Moduulin laji: GSM/GPRS
- Setin sisältö: prototyyppipiirilevy
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | R&D SOFTWARE SOLUTIONS |
| Moduulin laji | GSM/GPRS |
| Sovellus | M2M |
| Liitin | Jack 3,5mm x2 |
| Liitin | microSD |
| Liitin | piikki-pistorasia |
| Liitin | SIM x2 |
| Liitin | U.FL |
| Liitin | USB B micro |
| Käynnistyspiirisettien lisävarusteiden malli | laajennuslevy |
| Setin sisältö | prototyyppipiirilevy |
| Komponentit | Quectel M95 |
| Liitäntä | UART |
| Liitäntä | USB |
| Koot | 84x53,3mm |
| Kaista | 850MHz |
| Kaista | 900MHz |
| Kaista | 1,8GHz |
| Kaista | 1,9GHz |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €