
IC: LÄMPÖTILAMUUNNIN - TERMOPARIN KOMPENSAATTORI - -200÷1350°C
MAX31855KASA+
Tuotekoodi: MAX31855KASA
7,27 €(Sis.alv)
5,79 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ARDUINO |
| Käynnistyspiirisettien lisävarusteiden malli | laajennuslevy |
| Setin sisältö | laajennuslevy |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Koot | 61x25mm |
| Virtalähteen jännite | 3,3V DC |
| Liitäntä | single-wire |
| Liitäntä | SPI |
| Liitin | piikki-pistorasia |
| Liitin | pin-liitin |
| Liitin | ruuvi- |
| Moduulin laji | lämpötila-anturi |
| Komponentit | MAX31855K |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Arduino Mkr |
