- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja OMRON Electronic Components Kytkimen tyyppi anturi- Kaikkien asentojen lukumäärä 2 Pysyvien asentojen määrä 1 Koskettimien asetukset SPST-NC DC-kosketinkuormitus @R 0,001A / 30V DC... Lue lisää
2873,48 €(Sis.alv)
2289,63 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: D3SH-B1L
- Kytkinten ominaisuudet: lyhyellä vivulla
- Kytkinten ominaisuudet: ohjaustapilla
- Kytkinten ominaisuudet: vasemmanpuoleinen toiminta
- Asennus: SMT
- Johtojen rasteri: 2,2mm
- Toimintalämpötila: -25...85°C
- Valmistaja: OMRON Electronic Components
- Lähdöt: piirilevylle
- Max. liitoksen resistanssi: 3Ohm
- Tuotantosarja: D3SH
- Min. eristysresistanssi: 0,1GOhm
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,001A / 30V DC
- Kytkimen tyyppi: anturi-
- Mekaaninen kestävyys: 150000 sykliä
- Kytkentätapa: ON-(OFF)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Sähköinen käyttöikä: 100000 sykliä
- Näppimen väri: musta
- vaihtamisen vääntömomentti: 0,3N
- Vivun pituus: 3,3mm
- Rungon koot: 3x3,4x0,9mm
- Koskettimien asetukset: SPST-NC
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KYTKIN: ANTURI-AS: 2 - SPST-NC - 0,001A/30VDC - MUSTA - D3SH - SMT - 0,3N D3SH-B1L
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | OMRON Electronic Components |
| Kytkimen tyyppi | anturi- |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Koskettimien asetukset | SPST-NC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,001A / 30V DC |
| Näppimen väri | musta |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Tuotantosarja | D3SH |
| Mekaaninen kestävyys | 150000 sykliä |
| Max. liitoksen resistanssi | 3ohm |
| Kytkentätapa | ON-(OFF) |
| Asennus | SMT |
| Kytkennän momentti | 0,3N |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
| Rungon koko | 3x3,4x0,9mm |
| Sähköinen käyttöikä | 100000 sykliä |
| Rasteri | 2,2mm |
| Vivun pituus | 3,3mm |
| Kytkinten ominaisuudet | lyhyellä vivulla |
| Kytkinten ominaisuudet | ohjaustapilla |
| Kytkinten ominaisuudet | vasemmanpuoleinen toiminta |
| Toimintalämpötila | -25...85°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista