- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PANASONIC Kytkimen tyyppi anturi- Kaikkien asentojen lukumäärä 2 Pysyvien asentojen määrä 1 Koskettimien asetukset SPST DC-kosketinkuormitus @R 0,01A / 5V DC Valaistus ei ole Lähdöt... Lue lisää
4259,32 €(Sis.alv)
3393,88 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ESE13H01C
- Paino: 30 g
- Asennus: juotettu
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: PANASONIC
- Lähdöt: juottoon
- Muoto: suorakulmainen
- Max. liitoksen resistanssi: 500mOhm
- Tuotantosarja: ESE13
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,01A / 5V DC
- Kytkimen tyyppi: anturi-
- Kytkentätapa: OFF-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Koot: 4,2x3,6x1,2mm
- Valaistus: ei ole
- Koskettimien asetukset: SPST
- Pakkauskoko: 5000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KYTKIN: ANTURI-AS: 2 - SPST - 0,01A/5VDC - VALAISTUS: EI OLE - ESE13 ESE13H01C
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PANASONIC |
| Kytkimen tyyppi | anturi- |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Koskettimien asetukset | SPST |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,01A / 5V DC |
| Valaistus | ei ole |
| Lähdöt | juottoon |
| Tuotantosarja | ESE13 |
| Max. liitoksen resistanssi | 500mohm |
| Kytkentätapa | OFF-(ON) |
| Asennus | juotettu |
| Muoto | suorakulma |
| Koot | 4,2x3,6x1,2mm |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista