- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja OMRON Electronic Components Kytkimen tyyppi anturi- DC-kosketinkuormitus @R 0,1A / 30V DC Kytkinten ominaisuudet tapin kanssa Koskettimien asetukset SPDT Max. liitoksen resistanssi 50mohm... Lue lisää
2112,13 €(Sis.alv)
1682,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: D2A-2110
- Paino: 0.3 g
- Tiivistysluokka: IP00
- Kytkinten ominaisuudet: tapin kanssa
- Asennus: THT
- Asennus: ruuvattu
- Johtojen rasteri: 2,54mm
- Toimintalämpötila: -10...85°C
- Valmistaja: OMRON Electronic Components
- Lähdöt: piirilevylle
- Max. liitoksen resistanssi: 50mOhm
- Tuotantosarja: D2A
- Min. eristysresistanssi: 0,1GOhm
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,1A / 30V DC
- Kytkimen tyyppi: anturi-
- Mekaaninen kestävyys: 50000 sykliä
- Kytkentätapa: OFF-(ON)
- Kytkentätapa: ON-(OFF)
- Kytkentätapa: MBB (shorting)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Sähköinen käyttöikä: 50000 sykliä
- Näppimen väri: musta
- vaihtamisen vääntömomentti: 0,98N
- Vivun pituus: 3mm
- Rungon koot: 8x6x4,2mm
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Pakkauskoko: 2000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KYTKIN: ANTURI-AS: 2 - SPDT - 0,1A/30VDC - MUSTA - D2A - RUUVATTU,THT D2A-2110
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | OMRON Electronic Components |
| Kytkimen tyyppi | anturi- |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,1A / 30V DC |
| Kytkinten ominaisuudet | tapin kanssa |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Max. liitoksen resistanssi | 50mohm |
| Kytkentätapa | MBB (shorting) |
| Kytkentätapa | OFF-(ON) |
| Kytkentätapa | ON-(OFF) |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Tuotantosarja | D2A |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Tiivistysluokka | IP00 |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Rungon koko | 8x6x4,2mm |
| Mekaaninen kestävyys | 50000 sykliä |
| Toimintalämpötila | -10...85°C |
| Kytkennän momentti | 0,98N |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
| Asennus | ruuvattu |
| Asennus | THT |
| Vivun pituus | 3mm |
| Rasteri | 2,54mm |
| Sähköinen käyttöikä | 50000 sykliä |
| Näppimen väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista