- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HENSEL Kotelon tyyppi kytkentärasia Tiivistysluokka IP66 Kotelon väri musta Tuotantosarja ENYCASE® Y-mitta 130mm X-mitta 130mm Z-mitta 77mm Yhteensopivuusnormi ATEX Ex Versio... Lue lisää
188,27 €(Sis.alv)
150,02 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HENSEL-KX-0606-C
- Paino: 0.43 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Kotelon väri: musta
- Valmistaja: HENSEL
- Yhteensopivuus normin kanssa: ATEX Ex
- Tuotantosarja: ENYCASE®
- Versio: puristimilla
- Kotelon tyyppi: kytkentärasia
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HENSEL |
| Kotelon tyyppi | kytkentärasia |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Kotelon väri | musta |
| Tuotantosarja | ENYCASE® |
| Y-mitta | 130mm |
| X-mitta | 130mm |
| Z-mitta | 77mm |
| Yhteensopivuusnormi | ATEX Ex |
| Versio | puristimilla |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €