- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HENSEL Kotelon tyyppi kytkentärasia X-mitta 130mm Y-mitta 130mm Z-mitta 77mm Tiivistysluokka IP66 Versio puristimilla Versio varustettu kalvokuristimilla Kotelon väri musta Kannen väri... Lue lisää
32,81 €(Sis.alv)
26,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HENSEL-DK-0606-B
- Paino: 0.24 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Kotelon väri: musta
- Valmistaja: HENSEL
- Tuotantosarja: ENYCASE®
- Versio: varustettu kalvokuristimilla
- Versio: puristimilla
- Kotelon tyyppi: kytkentärasia
- Setin sisältö: puristin 6mm<sup>2</sup> x5
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HENSEL |
| Kotelon tyyppi | kytkentärasia |
| X-mitta | 130mm |
| Y-mitta | 130mm |
| Z-mitta | 77mm |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Versio | puristimilla |
| Versio | varustettu kalvokuristimilla |
| Kotelon väri | musta |
| Kannen väri | musta |
| Tuotantosarja | ENYCASE® |
| Setin sisältö | puristin 6mm2 x5 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €