- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja GEWISS SPA Kotelon tyyppi kytkentärasia X-mitta 101mm Y-mitta 101mm Z-mitta 58mm Asennus rappauksen päälle Kotelon materiaali alumiini Tiivistysluokka IP66 Kotelon väri harma... Lue lisää
65,13 €(Sis.alv)
51,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GW76292
- Paino: 0.43 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Kotelon väri: harma
- Kotelon materiaali: alumiini
- Asennus: rappauksen päälle
- Valmistaja: GEWISS SPA
- Tuotantosarja: GWconnect
- Kotelon tyyppi: kytkentärasia
- Tilattavissa 32 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | GEWISS SPA |
| Kotelon tyyppi | kytkentärasia |
| X-mitta | 101mm |
| Y-mitta | 101mm |
| Z-mitta | 58mm |
| Asennus | rappauksen päälle |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Kotelon väri | harma |
| Tuotantosarja | GWconnect |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €