- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Uusi


Valmistaja ALPHA WIRE Johdon tyyppi asennusjohto Yhteensopivuusnormi UL 1015 Yhteensopivuusnormi UL 1230 Yhteensopivuusnormi VW-1 Langan laji Cu Langan laji tinatut CPR-normi ei luokitusta Johdon laji... Lue lisää
1395,06 €(Sis.alv)
1111,60 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 3081-BK001
- Paino: 20.5 kg
- Nimellisjännite: 0,6kV
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: musta
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: ALPHA WIRE
- Yhteensopivuus normin kanssa: VW-1
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 1230
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 1015
- Johdon ulkohalkaisija: 4,67mm
- Langan halkaisija: 10AWG
- Johdon laji: HookUp Wire
- Langan rakenne: lanka
- Tehdaspakkaus: 305m
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KYTKENTÄJOHTO - CU - 10AWG - PVC - MUSTA - 600V 1X10AWG 3081 BK001
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ALPHA WIRE |
| Johdon tyyppi | asennusjohto |
| Yhteensopivuusnormi | UL 1015 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 1230 |
| Yhteensopivuusnormi | VW-1 |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Johdon laji | HookUp Wire |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Eristeen väri | musta |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 4,67mm |
| Johtimien lukumäärä | 1 |
| Langan halkaisija | 10AWG |
| Kaapelin rakenne | 1x10AWG |
| Pakkauksen sisältö | 305m |
| Nimellisjännite | 0,6kV |
| Pakkauksen sisältö - ft | 1000ft |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista