- Tuotekoodi: MX075NATS
- Paino: 0.29 kg
- Materiaali: polyamidi
- Korkeus: 101mm
- Laaakerin laji: liuku
- Toimintalämpötila: -15...80°C
- Valmistaja: RADER
- Asennusaukkojen rasteri: 45x45mm
- Tuotantosarja: MX
- Rungon materiaali: ruostumaton teräs
- Versio: varustettu asennuslevyllä
- Versio: vääntö-
- Alustan mitat: 60x60mm
- Asennuselementin tyyppi: kuljetuspyörä
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KULJETUSPYÖRÄ - Ø: 75MM - W: 24MM - H: 101MM - VÄÄNTÖ-POLYAMIDI - MX MX075NATS
| Valmistaja | RADER |
| Laakerin laji | liuku |
| Tuotantosarja | MX |
| Materiaali | polyamidi |
| Pyörän leveys | 24mm |
| Pyörän halkaisija | 75mm |
| Alustan mitat | 60x60mm |
| Korkeus | 101mm |