ALPU 250/25K
KULJETUSPYÖRÄ - Ø: 250MM - W: 60MM - 1000KG - POLYURETAANI - ALPU - Kuljetuspyörät - ALPU-25025K - 1
Valmistaja RADER Tuotantosarja ALPU Shore-kovuus 94 Kuormituskyky 1000kg Asennuselementin tyyppi kuljetuspyörä Laakerin laji kuula Materiaali polyuretaani Asennusaukon halkaisija 25mm Pyörän... Lue lisää
  • Tuotekoodi: ALPU-25025K
  • Paino: 2.53 kg
  • Asennusaukon halkaisija: 25mm
  • Materiaali: polyuretaani
  • Laaakerin laji: kuula
  • Valmistaja: RADER
  • Tuotantosarja: ALPU
  • Asennuselementin tyyppi: kuljetuspyörä
kpl
ValmistajaRADER
TuotantosarjaALPU
Shore-kovuus94
Kuormituskyky1000kg
Laakerin lajikuula
Materiaalipolyuretaani
Asennusaukon halkaisija25mm
Pyörän leveys60mm
Pyörän halkaisija250mm