POBWL 250/20K
KULJETUSPYÖRÄ - Ø: 250MM - W: 50MM - 1200KG - POLYAMIDI - POBWL - -30÷80°C - Kuljetuspyörät - POBWL-25020K - 1
Valmistaja RADER Materiaali polyamidi Asennuselementin tyyppi kuljetuspyörä Laakerin laji kuula Toimintalämpötila -30...80°C Asennusaukon halkaisija 20mm Pyörän leveys 50mm Pyörän halkaisija... Lue lisää
  • Tuotekoodi: POBWL-25020K
  • Paino: 1.88 kg
  • Asennusaukon halkaisija: 20mm
  • Materiaali: polyamidi
  • Laaakerin laji: kuula
  • Toimintalämpötila: -30...80°C
  • Valmistaja: RADER
  • Tuotantosarja: POBWL
  • Asennuselementin tyyppi: kuljetuspyörä
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaRADER
Materiaalipolyamidi
Laakerin lajikuula
Toimintalämpötila-30...80°C
Asennusaukon halkaisija20mm
Pyörän leveys50mm
Pyörän halkaisija250mm