- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HENSEL Kotelon tyyppi palosuoja- X-mitta 258mm Y-mitta 523mm Z-mitta 130mm Kotelon materiaali ruostumaton teräs Kotelon väri oranssi Kannen väri oranssi Tiivistysluokka IP65 Versio... Lue lisää
5632,52 €(Sis.alv)
4488,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HENSEL-FK-6505
- Paino: 12.7 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Kotelon väri: oranssi
- Kotelon materiaali: ruostumaton teräs
- Valmistaja: HENSEL
- Versio: puristimilla
- Kotelon tyyppi: palosuoja-
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KOTELO: PALOSUOJA-X: 258MM - Y: 523MM - Z: 130MM - RUOSTUMATON TERÄS 60001071
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HENSEL |
| Kotelon tyyppi | palosuoja- |
| X-mitta | 258mm |
| Y-mitta | 523mm |
| Z-mitta | 130mm |
| Kotelon materiaali | ruostumaton teräs |
| Kotelon väri | oranssi |
| Kannen väri | oranssi |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Versio | puristimilla |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista