- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KOTELO: NÄYTTÖ VARTEN - ALUMIINI - MUSTA - X: 136MM - Y: 193MM - Z: 46MM
UP-EP-CH7WDSTMTFLB



Valmistaja AAEON Kotelon tyyppi näyttö varten Yhteensopivat tuotteet OPT-UP-DST07-001 Kotelon materiaali alumiini Kotelon väri musta X-mitta 136mm Y-mitta 193mm Z-mitta 46mm Kannen väri musta... Lue lisää
46,17 €(Sis.alv)
36,79 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: UP-EP-CH7WDSTMTFLB
- Paino: 0.2 kg
- Kotelon väri: musta
- Kotelon materiaali: alumiini
- Valmistaja: AAEON
- Kotelon tyyppi: näyttö varten
- Tilattavissa 12 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AAEON |
| Kotelon tyyppi | näyttö varten |
| Yhteensopivat tuotteet | OPT-UP-DST07-001 |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Kotelon väri | musta |
| X-mitta | 136mm |
| Y-mitta | 193mm |
| Z-mitta | 46mm |
| Kannen väri | musta |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
