- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja ELEKTRO-PLAST NASIELSK Kotelon tyyppi moduulilaitteistoon Tiivistysluokka IP65 Asennus rappauksen päälle Asennus seinä- Kotelon väri vaaleanharma Moduulien määrä 9 Rivimäärä 1... Lue lisää
44,85 €(Sis.alv)
35,73 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EPN-1961-01
- Paino: 1.02 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Kotelon väri: vaaleanharma
- Nimellisjännite: 400V
- Kotelon materiaali: ABS
- Asennus: seinä-
- Asennus: rappauksen päälle
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: ELEKTRO-PLAST NASIELSK
- Tuotantosarja: EP-LUX PLUS
- Kotelon tyyppi: moduulilaitteistoon
- Setin sisältö: ruuvikiristimet N/PE
- Tilattavissa 8 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ELEKTRO-PLAST NASIELSK |
| Kotelon tyyppi | moduulilaitteistoon |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Asennus | rappauksen päälle |
| Asennus | seinä- |
| Kotelon väri | vaaleanharma |
| Moduulien määrä | 9 |
| Rivimäärä | 1 |
| Kotelon materiaali | ABS |
| moduulien sijainti | 9 |
| Tuotantosarja | EP-LUX PLUS |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Y-mitta | 214mm |
| X-mitta | 239mm |
| Z-mitta | 113mm |
| Nimellisjännite | 400V |
| Kestävyys mekaanisiin vaurioihin | IK08 |
| Suojausluokka | II |
| Kannen väri | läpinäkyvä, tummennettu |
| Koteloiden käyttö | moduulit DIN-kiskoon |
| Koteloiden käyttö | vikavirtasuojakytkin |
| Koteloiden käyttö | virrankatkaisin |
| Setin sisältö | ruuvikiristimet N/PE |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €