- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MASZCZYK Kotelon tyyppi hälytykseen X-mitta 55mm Y-mitta 56mm Z-mitta 30mm Kotelon materiaali ABS Kotelon väri musta Sulkemistapa ruuvattu Setin sisältö ruuvi x2 Koteloiden käyttö... Lue lisää
3,95 €(Sis.alv)
3,15 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ABS-18BK
- Paino: 29.1 g
- Kotelon väri: musta
- Kotelon materiaali: ABS
- Valmistaja: MASZCZYK
- Versio: paneeli
- Kotelon tyyppi: hälytykseen
- Setin sisältö: ruuvi x2
- Tilattavissa 14 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MASZCZYK |
| Kotelon tyyppi | hälytykseen |
| X-mitta | 55mm |
| Y-mitta | 56mm |
| Z-mitta | 30mm |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kotelon väri | musta |
| Sulkemistapa | ruuvattu |
| Setin sisältö | ruuvi x2 |
| Koteloiden käyttö | hälytykset |
| Versio | paneeli |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista