- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MIFLEX SOLUTIONS Toimintalämpötila -25...85°C Kapasitanssi 0,22µF Häviöt 0,005 Halkaisija 22,3mm Rungon koko Ø22,3x38mm Korkeus 38mm Toleranssi ±2% Toimintajännite 600V DC... Lue lisää
119,51 €(Sis.alv)
95,23 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KFPM01-0.22U600
- Paino: 36.1 g
- Halkaisija: 22,3mm
- Kapasitanssi: 0,22µF
- Kond. tyyppi: kupari-polypropyleeni
- Korkeus: 38mm
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -25...85°C
- Toleranssi: ±2%
- Valmistaja: MIFLEX SOLUTIONS
- Toimintajännite: 600V DC
- Lähdöt: aksiaaliset
- Tuotantosarja: KFPM
- Kondensaattorien käyttö: audio laitteet
- Häviöt: 0,005
- Rungon koot: Ø22,3x38mm
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tilattavissa 5 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | MIFLEX SOLUTIONS |
| Toimintalämpötila | -25...85°C |
| Kapasitanssi | 0,22µF |
| Häviöt | 0,005 |
| Halkaisija | 22,3mm |
| Rungon koko | Ø22,3x38mm |
| Korkeus | 38mm |
| Toleranssi | ±2% |
| Toimintajännite | 600V DC |
| Ilmastoluokka | 25/085/21 |
| Lähdöt | aksiaaliset |
| Kondensaattorien käyttö | audio laitteet |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | KFPM |
| Kondensaattorin tyyppi | kupari-polypropyleeni |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €