- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MIFLEX SOLUTIONS Kondensaattorin tyyppi alumiini-polypropyleeni-paperi Kapasitanssi 22nF Toimintajännite 600V DC Toleranssi ±5% Kondensaattorien käyttö audio laitteet Rungon koko... Lue lisää
88,37 €(Sis.alv)
70,41 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KPAL02-0.022U600
- Paino: 17.2 g
- Halkaisija: 18mm
- Kapasitanssi: 22nF
- Kond. tyyppi: alumiini-polypropyleeni-paperi
- Korkeus: 40mm
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Toleranssi: ±5%
- Valmistaja: MIFLEX SOLUTIONS
- Toimintajännite: 600V DC
- Lähdöt: radiaali-
- Tuotantosarja: KPAL02
- Kondensaattorien käyttö: audio laitteet
- Häviöt: 0,004
- Rungon koot: Ø18x40mm
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | MIFLEX SOLUTIONS |
| Kondensaattorin tyyppi | alumiini-polypropyleeni-paperi |
| Kapasitanssi | 22nF |
| Toimintajännite | 600V DC |
| Toleranssi | ±5% |
| Kondensaattorien käyttö | audio laitteet |
| Rungon koko | Ø18x40mm |
| Ilmastoluokka | 25/70/21 |
| Lähdöt | radiaali- |
| Asennus | THT |
| Häviöt | 0,004 |
| Tuotantosarja | KPAL02 |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Halkaisija | 18mm |
| Korkeus | 40mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €