- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CLIFF Tuotantosarja MS-1 Liittimen malli C14 (E) Standardi IEC 60320 Mekaninen asennus kiinnitystarra Mekaninen asennus paneelille Liittimen laji uros Liitin pistorasia Paneelin paksuus... Lue lisää
3,44 €(Sis.alv)
2,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CL19192RB
- Paino: 9.4 g
- Liittimen tyyppi: AC virta-
- Liittimen malli: C14 (E)
- Liitin: pistorasia
- Nimellisvirta: 10A
- Nimellisjännite: 250V AC
- Valmistaja: CLIFF
- Mekaninen asennus: kiinnitystarra
- Mekaninen asennus: paneelille
- Paneelin paksuus: max. 1,5mm
- Tuotantosarja: MS-1
- Standardi: IEC 60320
- Liittimen laji: uros
- Sähköasennus: 6,3x0,8mm yhdistimet
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KOJELIITIN RUNKO UROS - 10A - 250VAC - C14 (E) - MS-1 CL19192RB
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CLIFF |
| Tuotantosarja | MS-1 |
| Liittimen malli | C14 (E) |
| Standardi | IEC 60320 |
| Mekaninen asennus | kiinnitystarra |
| Mekaninen asennus | paneelille |
| Liittimen laji | uros |
| Liitin | pistorasia |
| Paneelin paksuus | max. 1,5mm |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sähköasennus | 6,3x0,8mm yhdistimet |
| Liittimen tyyppi | AC virta- |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista