Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KOAKSIAALIELEMENTTI VISATON DX 4x6 4 OHM








OVAALI 2-TIE KOAKSIAALIELEMENTTI
22,12 €(Sis.alv)
17,63 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DX4x6-4OHM
- Takuu: 3 vuotta
- Paino: 0.54 kg
- Tilattavissa 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
Oval 2-way coax speaker with polypropylene diaphragm and European standard basket. Integrated crossover (capacitor type) for the tweeter. Simple fitting in vehicles with cut-outs for 9 x 15 cm speakers. Includes fitting materials. Typical applications: - Vehicles, - Mobile homes.
| Technical Data: | |
|---|---|
| Rated power | 30 W |
| Maximum power | 50 W |
| Nominal impedance Z | 4 Ohm |
| Frequency response | 65–22000 Hz |
| Mean sound pressure level | 86 dB (1 W/1 m) |
| Opening angle (-6 dB) | 140°/4000 Hz hor. 180°/4000 Hz vert. |
| Excursion limit | +/−1,5 mm |
| Resonance frequency fs | 90 Hz |
| Magnetic induction | 1 T |
| Magnetic flux | 190 µWb |
| Height of front pole-plate | 3 mm |
| Voice coil diameter | 20 mm / 14 mm |
| Height of winding | 5 mm |
| Cutout diameter | 88 x 144 mm (oval) |
| Net weight | 0,423 kg |
| Connections | 4,8 x 0,8 mm (+) 2,8 x 0,8 mm (−) |
| Temperature range | −25 ... 70 °C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
