- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Alumiiniprofiilit ja varret
- Aluslevyt ja prikat
- Hihnat ja hihnapyörät
- Indeksitapit ja ohjausholkit
- Jalat ja pyörät
- Kahvat
- Kiinnitystarvikkeet
- Korotusruuvit- ja holkit
- Köysitarvikkeet ja vaijeritarvikkeet
- Laakerit
- Liimat
- Lineaariset liuku- ja ohjainjärjestelmät
- Lukot ja salvat
- Magneetit
- Nivelvarret
- Piirilevyjen ohjainkiskot ja -kahvat
- Pystypuristimet ja kiristysvivut
- Reunasuojat
- Sokat ja turvatapit
- Tangot tekomateriaaleista
- Tasokiilat
- Tason ilmaisimet
- Tekniset tiivisteet
- Tukieristimet
- Tulpat ja ilmanpoistoventtiilit
- Vatupassit, vesivaa'at ja mitat
- Venttiilineulat
- Vivut ja kahvat
- Värinänvaimentimet
- Levyt tekomateriaaleista
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja ELESA+GANTER Versio kierretapilla varsimateriaali sinkkipinnoitettu teräs Rungon materiaali teknopolymeeri PA Tuotantosarja VTR Kierteen pituus 40mm Korkeus 26mm Halkaisija 32mm... Lue lisää
5,03 €(Sis.alv)
4,01 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VTR.32-C9-P-M6X40
- Paino: 16 g
- Halkaisija: 32mm
- Korkeus: 26mm
- Kierteen pituus: 40mm
- Valmistaja: ELESA+GANTER
- Tuotantosarja: VTR
- Rungon materiaali: teknopolymeeri PA
- Versio: kierretapilla
- Asennuselementin tyyppi: kiertonuppi
- Ulkokierre: M6
- varsimateriaali: sinkkipinnoitettu teräs
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KIERTONUPPI - Ø: 32MM - ULKOKIERRE: M6 - 40MM - H: 26MM - KIERRETAPILLA 83053-R-C3
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ELESA+GANTER |
| Versio | kierretapilla |
| varsimateriaali | sinkkipinnoitettu teräs |
| Rungon materiaali | teknopolymeeri PA |
| Tuotantosarja | VTR |
| Kierteen pituus | 40mm |
| Korkeus | 26mm |
| Halkaisija | 32mm |
| Asennuselementin tyyppi | kiertonuppi |
| Ulkokierre | M6 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista