- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Alumiiniprofiilit ja varret
- Aluslevyt ja prikat
- Hihnat ja hihnapyörät
- Indeksitapit ja ohjausholkit
- Jalat ja pyörät
- Kahvat
- Kiinnitystarvikkeet
- Korotusruuvit- ja holkit
- Köysitarvikkeet ja vaijeritarvikkeet
- Laakerit
- Liimat
- Lineaariset liuku- ja ohjainjärjestelmät
- Lukot ja salvat
- Magneetit
- Nivelvarret
- Piirilevyjen ohjainkiskot ja -kahvat
- Pystypuristimet ja kiristysvivut
- Reunasuojat
- Sokat ja turvatapit
- Tangot tekomateriaaleista
- Tasokiilat
- Tason ilmaisimet
- Tekniset tiivisteet
- Tukieristimet
- Tulpat ja ilmanpoistoventtiilit
- Vatupassit, vesivaa'at ja mitat
- Venttiilineulat
- Vivut ja kahvat
- Värinänvaimentimet
- Levyt tekomateriaaleista
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ELESA+GANTER Toimintalämpötila 0...80°C Asennusaukon halkaisija 10mm Väri musta Korkeus 37mm Rungon materiaali teknopolymeeri PP Sisäosan materiaali teräs Ulkohalkaisija 99mm Versio... Lue lisää
31,68 €(Sis.alv)
25,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VRTP.100A-10I
- Paino: 0.12 kg
- Asennusaukon halkaisija: 10mm
- Ulkohalkaisija: 99mm
- Korkeus: 37mm
- Toimintalämpötila: 0...80°C
- Valmistaja: ELESA+GANTER
- Väri: musta
- Rungon materiaali: teknopolymeeri PP
- Versio: kahvan kanssa
- Asennuselementin tyyppi: kiertonuppi
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ELESA+GANTER |
| Toimintalämpötila | 0...80°C |
| Asennusaukon halkaisija | 10mm |
| Väri | musta |
| Korkeus | 37mm |
| Rungon materiaali | teknopolymeeri PP |
| Sisäosan materiaali | teräs |
| Ulkohalkaisija | 99mm |
| Versio | kahvan kanssa |
| Asennuselementin tyyppi | kiertonuppi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €