Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja LORLIN Toimintalämpötila -30...85°C Kytkimen tyyppi kiertokytkin Liitoksen materiaali messinki Rungon materiaali polyamidi Lähdöt juottoon Liitoksen pinnoitus hopeoitu Akselin pinta... Lue lisää
222,27 €(Sis.alv)
177,10 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CK1040
- Paino: 15 g
- Kytkinten ominaisuudet: asentojen säädettävä lukumäärä
- Kytkinten ominaisuudet: with a rotation limiter
- Akselin pituus: 50mm
- Toimintalämpötila: -30...85°C
- Valmistaja: LORLIN
- Lähdöt: juottoon
- Akselin halkaisija: 6mm
- Akselin pinta: sileä
- Liitoksen materiaali: messinki
- Liitoksen pinnoitus: hopeoitu
- Asennusaukon koot: Ø10mm
- Rungon materiaali: polyamidi
- Min. eristysresistanssi: 999MOhm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 1A / 24V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 1A / 24V DC
- Kytkimen tyyppi: kiertokytkin
- Mekaaninen kestävyys: 10000 sykliä
- Kytkentätapa: MBB (shorting)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 6
- Pysyvien asentojen määrä: 6
- Asennuskierre: M10x0,75
- Osastojen määrä: 2
- Pakkauskoko: 50 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KIERTOKYTKIN - AS: 6 - 1A/24VAC - 1A/24VDC - OSASTOJEN MÄÄRÄ: 2 CK1040
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LORLIN |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Kytkimen tyyppi | kiertokytkin |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Lähdöt | juottoon |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Akselin pinta | sileä |
| Akselin halkaisija | 6mm |
| Asennuskierre | M10x0,75 |
| Asennusaukon koot | Ø10mm |
| Akselin pituus | 50mm |
| Osastojen määrä | 2 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 1A / 24V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 1A / 24V DC |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 6 |
| Pysyvien asentojen määrä | 6 |
| Kytkentävääntömomentti | 8,6Ncm |
| Kytkentätapa | MBB (shorting) |
| Kytkentäkulma | 30° |
| Kytkinten ominaisuudet | asentojen säädettävä lukumäärä |
| Kytkinten ominaisuudet | with a rotation limiter |
| Mekaaninen kestävyys | 10000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 999Mohm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista