Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja C&K DC-kosketinkuormitus @R 0,2A / 48V DC Tuotantosarja RM Asennus THT Liitoksen materiaali kulta Toimintalämpötila -40...85°C Akselin halkaisija 4,2mm Akselin pituus 7,7mm Osastojen... Lue lisää
5,33 €(Sis.alv)
4,25 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RM106772BCB
- Paino: 15 g
- Akselin pituus: 7,7mm
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: C&K
- Lähdöt: piirilevylle
- Akselin halkaisija: 4,2mm
- Akselin pinta: D uurre
- Liitoksen materiaali: kulta
- Tuotantosarja: RM
- Min. eristysresistanssi: 0,1GOhm
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,2A / 48V DC
- Kytkimen tyyppi: kiertokytkin
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 6
- Sähköinen käyttöikä: 2000 sykliä
- Osastojen määrä: 1
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KIERTOKYTKIN - AS: 6 - 0,2A/48VDC - OSASTOJEN MÄÄRÄ: 1 - 45° RM106772BCB
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | C&K |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,2A / 48V DC |
| Tuotantosarja | RM |
| Asennus | THT |
| Liitoksen materiaali | kulta |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Akselin halkaisija | 4,2mm |
| Akselin pituus | 7,7mm |
| Osastojen määrä | 1 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 6 |
| Kytkentäkulma | 45° |
| Sähköinen käyttöikä | 2000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
| Akselin pinta | D uurre |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Kytkimen tyyppi | kiertokytkin |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista