Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja C&K Koskettimien asetukset SP4T Sovellus henkilökohtainen tietokone Sovellus käytettäviksi hälytyksen signaalijärjestelmissä Lähdöt juottoon Kytkimen tyyppi kiertokytkin... Lue lisää
18626,84 €(Sis.alv)
14842,11 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RTE0400V04
- Paino: 30 g
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 2,54mm
- Toimintalämpötila: -25...85°C
- Valmistaja: C&K
- Lähdöt: juottoon
- Sovellus: käytettäviksi hälytyksen signaalijärjestelmissä
- Sovellus: henkilökohtainen tietokone
- Max. liitoksen resistanssi: 100mOhm
- kosketusvastus: 100mOhm
- Tuotantosarja: RTE
- Min. eristysresistanssi: 10GOhm
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,1A / 30V DC
- Kytkimen tyyppi: kiertokytkin
- Kytkentätapa: ON-ON-ON-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 4
- Pysyvien asentojen määrä: 4
- Sähköinen käyttöikä: 20000 sykliä
- Rasteri rivien välissä: 7,62mm
- Koskettimien asetukset: SP4T
- Pakkauskoko: 6000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KIERTOKYTKIN - AS: 4 - SP4T - 0,1A/30VDC - THT - LÄHDÖT: JUOTTOON RTE0400V04
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | C&K |
| Koskettimien asetukset | SP4T |
| Sovellus | henkilökohtainen tietokone |
| Sovellus | käytettäviksi hälytyksen signaalijärjestelmissä |
| Lähdöt | juottoon |
| Kytkimen tyyppi | kiertokytkin |
| Kytkentätapa | ON-ON-ON-ON |
| Tuotantosarja | RTE |
| Toimintalämpötila | -25...85°C |
| Rasteri | 2,54mm |
| Rasteri | 7,62mm |
| kosketusvastus | 100mohm |
| Max. liitoksen resistanssi | 100mohm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,1A / 30V DC |
| Pysyvien asentojen määrä | 4 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 4 |
| Sähköinen käyttöikä | 20000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 10Gohm |
| Asennus | THT |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista