

NKK SWITCHES
KYTKIMEN HATTU VALAISTUS: EI OLE - 5X3,4X9,4MM - VALKOINEN - A
AT467B
Tuotekoodi: AT467B
1,84 €(Sis.alv)
1,47 €(alv 0%)
Tilattavissa 8 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | C&K |
| Tuotantosarja | A |
| Sovellus | autoteollisuus |
| Lähdöt | liittimet |
| Kytkimen tyyppi | kiertokytkin |
| Asennus | liittimet |
| Koskettimien asetukset | SPST |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Max. liitoksen resistanssi | 20mohm |
| kosketusvastus | 20mohm |
| Rungon koko | Ø26,19x12,83mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,35A / 125V DC |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 2,5A / 125V AC |
| Sähköinen käyttöikä | 15000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |

