- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PROMET Kytkimen tyyppi kiertokytkin Kytkimen standardi 30mm Pysyvien asentojen määrä 2 Koskettimien asetukset NO x2 Näppimen väri musta Tiivistysluokka IP56 Näppäinmuoto ulkoneva... Lue lisää
72,65 €(Sis.alv)
57,89 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NEF30-TPAS2X
- Paino: 0.11 kg
- Tiivistysluokka: IP56
- Kytkinten ominaisuudet: liittimen koskettimet kytketään samanaikaisesti
- Toimintalämpötila: -15...30°C
- Valmistaja: PROMET
- Asennusaukon koot: Ø30,5mm
- Tuotantosarja: NEF30
- Kytkimen tyyppi: kiertokytkin
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Näppimen väri: musta
- Näppäinmuoto: ulkoneva
- Koskettimien asetukset: NO x2
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KIERTOKYTKIN - 30MM - ASENNOT: 2 - NO X2 - MUSTA - IP56 NEF30-TPAS2X
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PROMET |
| Kytkimen tyyppi | kiertokytkin |
| Kytkimen standardi | 30mm |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Koskettimien asetukset | NO x2 |
| Näppimen väri | musta |
| Tiivistysluokka | IP56 |
| Näppäinmuoto | ulkoneva |
| Tuotantosarja | NEF30 |
| Asennusaukon koot | Ø30,5mm |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Toimintalämpötila | -15...30°C |
| Kytkinten ominaisuudet | liittimen koskettimet kytketään samanaikaisesti |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista