- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PROMET Kytkimen tyyppi kiertokytkin Kytkimen standardi 30mm Pysyvien asentojen määrä 1 Koskettimien asetukset NC + NO Näppimen väri musta Tiivistysluokka IP56 Näppäinmuoto ulkoneva... Lue lisää
73,41 €(Sis.alv)
58,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NEF30-TPESXY
- Paino: 0.1 kg
- Tiivistysluokka: IP56
- Kytkinten ominaisuudet: liittimen koskettimet kytketään erikseen
- Toimintalämpötila: -15...30°C
- Valmistaja: PROMET
- Asennusaukon koot: Ø30,5mm
- Tuotantosarja: NEF30
- Kytkimen tyyppi: kiertokytkin
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 3
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Näppimen väri: musta
- Näppäinmuoto: ulkoneva
- Koskettimien asetukset: NC + NO
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PROMET |
| Kytkimen tyyppi | kiertokytkin |
| Kytkimen standardi | 30mm |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Koskettimien asetukset | NC + NO |
| Näppimen väri | musta |
| Tiivistysluokka | IP56 |
| Näppäinmuoto | ulkoneva |
| Tuotantosarja | NEF30 |
| Asennusaukon koot | Ø30,5mm |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 3 |
| Toimintalämpötila | -15...30°C |
| Kytkinten ominaisuudet | liittimen koskettimet kytketään erikseen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €