- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SCHLEGEL Tuotantosarja RONDEX-JUWEL Kytkimen standardi 22mm Asennusaukon koot Ø22,3mm Pään mitat Ø28mm Pysyvien asentojen määrä 1 Kaikkien asentojen lukumäärä 3 Tiivistysluokka... Lue lisää
32,00 €(Sis.alv)
25,50 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JRMSTB
- Paino: 14.1 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Valmistaja: SCHLEGEL
- Asennusaukon koot: Ø22,3mm
- Tuotantosarja: RONDEX-JUWEL
- Kytkimen tyyppi: kiertokytkin
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 3
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KIERTOKYTKIN - 22MM - ASENNOT: 1 - IP65 - RONDEX-JUWEL JRMSTB
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHLEGEL |
| Tuotantosarja | RONDEX-JUWEL |
| Kytkimen standardi | 22mm |
| Asennusaukon koot | Ø22,3mm |
| Pään mitat | Ø28mm |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 3 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Kytkimen tyyppi | kiertokytkin |
| Huomio! | Liitinsetit ovat tilattavissa erikseen. |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista