Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KEINUKYTKIN - SPST - AS: 2 - ON-OFF - 10A/250VAC - VALKOINEN - IP40 - EI OLE
01801.1101



Valmistaja Marquardt Kytkimen tyyppi ROCKER Koskettimien asetukset SPST Kaikkien asentojen lukumäärä 2 Pysyvien asentojen määrä 2 Kytkentätapa ON-OFF DC-kosketinkuormitus @R 10A / 250V AC... Lue lisää
3,90 €(Sis.alv)
3,11 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 01801.1101-02
- Paino: 3.3 g
- Tiivistysluokka: IP40
- Toimintalämpötila: -20...100°C
- Valmistaja: Marquardt
- Lähdöt: liittimet
- Muoto: suorakulmainen
- Max. liitoksen resistanssi: 100mOhm
- Asennusaukon koot: 19,4x12,9mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 10A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: ROCKER
- Kytkentätapa: ON-OFF
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Sähköinen käyttöikä: 10000 sykliä
- Näppäimen väri: valkoinen
- Kytkentä-pinnoite: hopeinen
- Rungon väri: valkoinen
- Valaistus: ei ole
- Johtojen koot: 4,8x0,8mm
- Koskettimien asetukset: SPST
- Tilattavissa 13 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Marquardt |
| Kytkimen tyyppi | ROCKER |
| Koskettimien asetukset | SPST |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kytkentätapa | ON-OFF |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 250V AC |
| Näppäimen väri | valkoinen |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Valaistus | ei ole |
| Max. liitoksen resistanssi | 100mohm |
| Rungon väri | valkoinen |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Lähdöt | liittimet |
| Sähköinen käyttöikä | 10000 sykliä |
| Liitäntämateriaali | kupari |
| Kytkentä-pinnoite | hopeinen |
| Toimintalämpötila | -20...100°C |
| Muoto | suorakulma |
| Johtojen koot | 4,8x0,8mm |
| Asennusaukon koot | 19,4x12,9mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
