Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KEINUKYTKIN - SPST - AS: 2 - ON-OFF - 10A/250VAC - 10A/24VDC - VIHREÄ - NEONVALO
WIP12BGN



Näppäimen merkintä ilman kuvausta Valaistus neonvalo Lähdöt liittimet Näppäimen väri vihreä Rungon väri musta Kytkentätapa ON-OFF Tuotantosarja R13-112 Valaistuksen väri vihreä Muoto... Lue lisää
3,44 €(Sis.alv)
2,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIP12BGN
- Paino: 6.4 g
- Toimintalämpötila: -25...85°C
- Lähdöt: liittimet
- Muoto: pyöreä
- Max. liitoksen resistanssi: 100mOhm
- Asennusaukon koot: Ø20mm
- Paneelin paksuus: max. 3mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Tuotantosarja: R13-112
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 10A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 10A / 24V DC
- Kytkimen tyyppi: ROCKER
- Kytkentätapa: ON-OFF
- Kytkentätapa: OFF-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Näppäimen merkintä: ilman kuvausta
- Näppäimen väri: vihreä
- Valaistuksen väri: vihreä
- Näppäimen muoto: pyöreä
- Rungon väri: musta
- Valaistus: neonvalo
- Johtojen koot: 4,8x0,8mm
- Alavalaistuksen jännite: 250V
- Koskettimien asetukset: SPST
- Tilattavissa 34 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Näppäimen merkintä | ilman kuvausta |
| Valaistus | neonvalo |
| Lähdöt | liittimet |
| Näppäimen väri | vihreä |
| Rungon väri | musta |
| Kytkentätapa | ON-OFF |
| Tuotantosarja | R13-112 |
| Valaistuksen väri | vihreä |
| Muoto | pyöreä |
| Näppäimen muoto | pyöreä |
| Kytkimen tyyppi | ROCKER |
| Koskettimien asetukset | SPST |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Toimintalämpötila | -25...85°C |
| Paneelin paksuus | max. 3mm |
| Johtojen koot | 4,8x0,8mm |
| Asennusaukon koot | Ø20mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 100mohm |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Alavalaistuksen jännite | 250V |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 24V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 250V AC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista