Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KEINUKYTKIN - SPDT - AS: 2 - ON-ON - 5A/125VAC - 5A/28VDC - MUSTA - EI OLEOHM
IC1103R7M1QE2



Valmistaja IC SWITCHES Kytkentätapa ON-ON Koskettimien asetukset SPDT Toimintalämpötila -30...85°C Asennusaukon koot 15,24x12,7mm Max. liitoksen resistanssi 10mohm Pysyvien asentojen määrä 2... Lue lisää
11,15 €(Sis.alv)
8,88 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IC1103R7M1QE2
- Paino: 5.3 g
- Toimintalämpötila: -30...85°C
- Valmistaja: IC SWITCHES
- Lähdöt: juottoon
- Max. liitoksen resistanssi: 10mOhm
- Asennusaukon koot: 15,24x12,7mm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 5A / 125V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 5A / 28V DC
- Kytkimen tyyppi: ROCKER
- Kytkentätapa: ON-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Sähköinen käyttöikä: 50000 sykliä
- Näppäimen merkintä: ilman kuvausta
- Näppäimen väri: musta
- Valaistus: ei ole
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa 45 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | IC SWITCHES |
| Kytkentätapa | ON-ON |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Asennusaukon koot | 15,24x12,7mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 10mohm |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 28V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 125V AC |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Sähköinen käyttöikä | 50000 sykliä |
| Valaistus | ei ole |
| Näppäimen merkintä | ilman kuvausta |
| Lähdöt | juottoon |
| Kytkimen tyyppi | ROCKER |
| Näppäimen väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista