Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KEINUKYTKIN - SP3T - AS: 3 - (ON)-OFF-(ON) - 5A/125VAC - 5A/28VDC - MUSTAOHM
IC1403R7M1QE2



Valmistaja IC SWITCHES Kytkentätapa (ON)-OFF-(ON) Koskettimien asetukset SP3T Toimintalämpötila -30...85°C Asennusaukon koot 15,24x12,7mm Max. liitoksen resistanssi 10mohm Pysyvien asentojen... Lue lisää
13,24 €(Sis.alv)
10,55 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IC1403R7M1QE2
- Paino: 5.4 g
- Toimintalämpötila: -30...85°C
- Valmistaja: IC SWITCHES
- Lähdöt: juottoon
- Max. liitoksen resistanssi: 10mOhm
- Asennusaukon koot: 15,24x12,7mm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 5A / 125V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 5A / 28V DC
- Kytkimen tyyppi: ROCKER
- Kytkentätapa: (ON)-OFF-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 3
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Sähköinen käyttöikä: 50000 sykliä
- Näppäimen merkintä: ilman kuvausta
- Näppäimen väri: musta
- Valaistus: ei ole
- Koskettimien asetukset: SP3T
- Tilattavissa 31 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | IC SWITCHES |
| Kytkentätapa | (ON)-OFF-(ON) |
| Koskettimien asetukset | SP3T |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Asennusaukon koot | 15,24x12,7mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 10mohm |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 28V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 125V AC |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 3 |
| Sähköinen käyttöikä | 50000 sykliä |
| Valaistus | ei ole |
| Näppäimen merkintä | ilman kuvausta |
| Lähdöt | juottoon |
| Kytkimen tyyppi | ROCKER |
| Näppäimen väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista