Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KEINUKYTKIN - DPST - AS: 2 - ON-OFF - 10A/250VAC - VALKOINEN - IP40 - LEDOHM
01835.3105



Valmistaja Marquardt Tiivistysluokka IP40 Lähdöt liittimet Toimintalämpötila -20...85°C Asennusaukon koot 30,2x22mm Näppäimen väri valkoinen Näppäimen merkintä O-I Kytkentätapa ON-OFF... Lue lisää
12,75 €(Sis.alv)
10,16 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 01835.3105-01
- Paino: 12.1 g
- Tiivistysluokka: IP40
- Toimintalämpötila: -20...85°C
- Valmistaja: Marquardt
- Lähdöt: liittimet
- Muoto: suorakulmainen
- Max. liitoksen resistanssi: 100mOhm
- Asennusaukon koot: 30,2x22mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 10A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: ROCKER
- Kytkentätapa: ON-OFF
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Sähköinen käyttöikä: 10000 sykliä
- Näppäimen merkintä: O-I
- Näppäimen väri: valkoinen
- Kytkentä-pinnoite: hopeinen
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Rungon väri: valkoinen
- Valaistus: LED
- Johtojen koot: 6,3x0,8mm
- Koskettimien asetukset: DPST
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Marquardt |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Lähdöt | liittimet |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Asennusaukon koot | 30,2x22mm |
| Näppäimen väri | valkoinen |
| Näppäimen merkintä | O-I |
| Kytkentätapa | ON-OFF |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Kytkimen tyyppi | ROCKER |
| Muoto | suorakulma |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Johtojen koot | 6,3x0,8mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 100mohm |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 250V AC |
| Sähköinen käyttöikä | 10000 sykliä |
| Koskettimien asetukset | DPST |
| Valaistus | LED |
| Liitäntämateriaali | kupari |
| Kytkentä-pinnoite | hopeinen |
| Rungon väri | valkoinen |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
