Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KEINUKYTKIN - DPST - AS: 2 - OFF-ON - 16A/250VAC - PUNAINEN - EI OLE - R5OHM
R515KDFT0FA



Valmistaja LIGHT COUNTRY CO., LTD. Toimintalämpötila -20...55°C Näppäimen väri punainen Lähdöt liittimet Rungon väri musta Kytkentätapa OFF-ON Näppäimen merkintä O-I Rungon materiaali... Lue lisää
2,26 €(Sis.alv)
1,80 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: R515KDFT0FA
- Paino: 11.9 g
- Toimintalämpötila: -20...55°C
- Valmistaja: LIGHT COUNTRY CO., LTD.
- Lähdöt: liittimet
- Liitoksen materiaali: hopea-sarja
- Max. liitoksen resistanssi: 20mOhm
- Asennusaukon koot: 30x22,2mm
- Paneelin paksuus: max. 3mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Tuotantosarja: R5
- Rungon materiaali: polyamidi
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 16A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: ROCKER
- Mekaaninen kestävyys: 30000 sykliä
- Kytkentätapa: OFF-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Sähköinen käyttöikä: 10000 sykliä
- Näppäimen merkintä: O-I
- Näppäimen väri: punainen
- Rungon väri: musta
- Valaistus: ei ole
- Johtojen koot: 6,3x0,8mm
- Rungon koot: 32x25x28,8mm
- Koskettimien asetukset: DPST
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LIGHT COUNTRY CO., LTD. |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
| Näppäimen väri | punainen |
| Lähdöt | liittimet |
| Rungon väri | musta |
| Kytkentätapa | OFF-ON |
| Näppäimen merkintä | O-I |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Kytkimen tyyppi | ROCKER |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Paneelin paksuus | max. 3mm |
| Johtojen koot | 6,3x0,8mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 20mohm |
| Rungon koko | 32x25x28,8mm |
| Asennusaukon koot | 30x22,2mm |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 16A / 250V AC |
| Sähköinen käyttöikä | 10000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 30000 sykliä |
| Koskettimien asetukset | DPST |
| Valaistus | ei ole |
| Tuotantosarja | R5 |
| Liitoksen materiaali | hopea-sarja |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista