SK-GEN4-32PT-AR
Valmistaja 4D Systems Näytön vinoviiva 3,2" Näytön erottelukyky 240x320 Muisti 14kB RAM Värien lukumäärä 65k Toimintalämpötila -15...65°C Liitäntä 1-wire Liitäntä 8bit parallel... Lue lisää
  • Tuotekoodi: SK-GEN4-32PT-AR
  • Paino: 0.21 kg
  • Kirkkaus: 257cd/m<sup>2</sup>
  • Toimintalämpötila: -15...65°C
  • Valmistaja: 4D Systems
  • Sovelletun näytön laji: TFT
  • Sovelletun näytön laji: LCD TFT
  • Setin sisältö: 5pin adapterilla varustettu nauhakaapeli
  • Setin sisältö: FFC 15 cm 30 pin kaapeli
  • Setin sisältö: GEN4-IB
  • Setin sisältö: adapter Arduino Shield II
  • Setin sisältö: GEN4-PA
  • Setin sisältö: microSD kortti 4GB
  • Liittimen laji: FFC/FPC
  • Tuote loppu toimittajalta
Valmistaja4D Systems
Näytön vinoviiva3,2"
Näytön erottelukyky240x320
Muisti14kB RAM
Värien lukumäärä65k
Toimintalämpötila-15...65°C
Liitäntä1-wire
Liitäntä8bit parallel
LiitäntäGPIO
LiitäntäI2C
Liitäntäserial
LiitäntäSPI
Kirkkaus257cd/m2
Liittimen johtojärjestelmä1x30
MikrokontrolleriPICASO
Liittimen lajiFFC/FPC
Setin sisältöGEN4-IB
Setin sisältöGEN4-PA
Kosketuspaneelivastus-
Yhteensopivat tuotteetMOTG-AC3
Näyttöjen ominaisuudetmicroSD-korttien lukulaite
Näytön tyyppiLCD TFT
Käynnistyspiirin mallivarustettu näytöllä
Ikkunan koot (korkeus x leveys)64,8x48,6mm